Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja - Kuzhina sorted by
relevance

Admin19.08.2021

Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja - Kuzhina

3000
Admin23.09.2021

Granit Xhaka ngushëllohet nga bashkëshortja - Kuzhina

9004
Admin06.08.2021

Po kalon momente jo të mira me Arsenalin, Granit Xhaka

6701
Admin07.08.2021

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij shijojnë pushimet e

Admin10.10.2021

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për

8407
Admin29.09.2021

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për

5806
Admin14.07.2021

Në njëmujorin e lindjes së vajzës, Leonita dhe Xhaka

2508
Admin07.10.2021

Granit Xhaka dhe Leonita do të bëhen prindër - Telegrafi

26010
Admin16.07.2021

Granit Xhaka pozon me duart te barku i rrumbullakosur i

Admin16.08.2021

Granit Xhaka feston ditëlindjen, Leonita e uron në mënyrë

2306
Admin25.07.2021

Xhaka dhe Leonita bëhen prindër për herë të parë - Telegrafi

2702
Admin04.10.2021

Kur luan Granit Xhaka, bashkëshortja e tij e bën edhe këtë

9704
Admin01.09.2021

Në ditëlindjen e 28-të të Granitit, Leonita me dedikim

803
Admin03.09.2021

Bashkëshortja e Granit Xhakës pas një javë martese e gjen

27010
Admin25.08.2021

Leonita Xhaka zbulon gjininë e bebes - Kuzhina Shqiptare

6906
Admin27.08.2021

Graniti dhe Leonita e pagëzuan vajzën e tyre me emrin

5405
Admin21.09.2021

Granit Xhaka djalë për shtëpi, poston foto nga kuzhina

7905
Admin22.07.2021

Leonita dhe Graniti ndajnë një imazh të përqafuar, derisa

2108
Admin22.07.2021

Tashmë gjithçka sillet rreth foshnjës, Leonita Xhaka e

Admin04.08.2021

Receta Gatimi Magazina - Kuzhina Shqiptare

7307
Admin17.07.2021

Granit Xhaka dhe Leonita bëjnë simbolin e shqiponjës në

2403